PULMAFOTOGRAAF Evelin Elmest

ENG  *  RUS

 

Kõigepealt, palju õnne! Kui olete sattunud siia lehele, siis tõenäoliselt on Teil ees pulmade planeerimine ja otsite pulmafotograafi.

Abielu sõlmimine on üks elu tähtsamaid sündmusi. Selleks, et see oluline sündmus jäädvustada endale ja oma tulevastele põlvedele, on fotograaf suureks abiks. Olen fotograaf Evelin Elmest ja olen rõõmuga pulmafotograafiks Teie tähtsal päeval.

Kuidas leida sobiv pulmafotograaf? Endale meelepärase fotograafi leidmiseks tutvuge tema portfolios tehtud töödega. Nii saate aimu fotograafi käekirjast ja stiilist. Enne valiku tegemist on soovitav fotograafiga silmast-silma kohtuda. Nii saate olla kindel, et ta ka inimesena Teile sümpaatne on ning sobib.

Hea pulmafotograaf saadab Teid sellel tähtsal päeval, jäädvustab olulised hetked ja emotsioonid, detailid ja meeleolu. Tihti algab fotograafi tööpäev koos hommikuse saginaga pruutpaari ettevalmistumisel. Fotograaf jäädvustab pruudi ja peigmehe ettevalmistuse tähtsaimaks hetkeks sellel päeval. Soenguseadmised, jumestamine ja pulmakleidi selga panemine – see kõik väärib jäädvustamist. Lisaks valmivad sel ajal detailipildid pruudi kleidist, kingadest, sõrmustest, pruudikimbust… ja inimeste ootusärevast emotsioonist.

Enne/peale tseremooniat on hea võtta noorpaaril korraks aeg iseendale, koosolemisele. Noorpaari portreesessioon on just see aeg, kui saate üksteisele silma vaadata, kallistada ja jalutada… fotograafina jäädvustan need kaunid ja hindamatud hetked ning imelised emotsioonid. Soovitan Teil noorpaari ilupildistamist võtta kui ilusat aega enne/peale tseremooniat, mil saate üksteisega koos olla ja lihtsalt siiralt silma vaadata ning rõõmustada ja olla õnnelikud! Kõik see ehe emotsioon ja rõõm jäädvustub piltidele. Koos valime ilupiltide jäädvustamiseks sobiva paiga. Soovitan portreesessiooni planeerida peale pruudi meiki ja soengut ning enne ametlikku tseremooniat. Ideaalne oleks portreepiltidele arvestada kuni 2h Teie pulmapäeva ajagraafikus.  Kindlasti saab ka vähema ajaga teha kauneid pilte, lihtsalt pikema aja jooksul jõuab suurema valiku jäädvustada. Päikeseloojanguajal on hea võtta korraks peomelust väike paus ning leida noorpaaril aeg pildiseeriaks imelilusate loojangupiltidega!
Ilupildistamiseks looduses – murul, metsas, põllul, linnatänavatel soovitan pruudil kaasa võtta mugavad jalanõud, mis võivad ka veidi määrduda. Samuti on hea võtta kaasa pudel vett.
Kerge vihma korral on tore lahendus kaks värvilist vihmavarju vastavalt Teie pulma värvivalikule (vaadata võib siit: vihmavarjud). Kaasata saab ka muid lahedaid detaile – näiteks suuri heeliumiga täidetud õhupalle, suitsuküünlaid või tõrvikuid.

Päeva kõige olulisem osa on abielu tseremoonia. Fotograaf jäädvustab päeva kõige ametlikumad hetked, pilgud ja emotsioonid. Tseremooniale järgnevad õnnitlused ja head soovid noorpaarile ning grupipildid. Need hetked ja emotsioonid püüab fotograaf pildile. Grupipiltide juurde võiks olla pruutpaari poolt määratud keegi abiline, kes tunneb ja teab Teie külalisi, et grupilpildistamine sujuvalt kulgeks. Hea on kui Teie abiline tunneb külalisi nimepidi ja oskab koondada ning suunata gruppi kokku. Võib koostada ette ka soovitud gruppide nimekirjaga,  n. vanemad, sõbrad, koolikaaslased, kolleegid jne-jne, nii nagu soovi on.

Pulmapeo jäädvustamisel keskendun Teie pulmakülaliste emotsioonidele ja rõõmsale olemisele. Kajastan õhtu olustikku, sündmusi ja vahvaid tegevusi, mida noorpaar pulmapeol ehk ei märkagi vaid näeb alles hiljem pulmapiltidelt.

Pulmi on erinevaid – suuremaid paljude külalistega või oma pereringis väiksemaid tseremooniaid. Laulatus või registreerimine, kirikus või looduslikult kaunis kohas… suvised, sügisesed, kevadised ja talvised pulmad – nad on kõk erienavd ja omanäolised. Selleks, et leiaksite just Teile sobiva fotopaketi, pakun allpool pulmapildistamisel omaltpoolt valiku. Pakette saame vajadusel kohandada ka Teie soovidele vastavaks.

pulmafoto paketid

• • •

väike pakett (4h)

näiteks portreepildid, tseremoonia, õnnitlused, grupipildid

• • •

keskmine pakett (7h)

näiteks ettevalmistus, detailipildid, portreepildid, tseremoonia,

õnnitlused, grupipildid, lühike pulmapeo reportaaz

• • •

suur pakett (12h)

kogu pulmapäeva jäädvustus (maksimaalselt 00:15)

• • •

premium pakett 

pruutpaari eelsessioon 1h
kogu pulmapäeva jäädvustus 12h (maksimaalselt 00:15)
fotoraamat 30x30cm, 30 lk
2 fotoraamatud vanematele 25x20cm, 20 lk
50 paberfotot mõõdus 15×10 cm

• • •

– sisaldab kohtumist ja konsultatsiooni fotograafiga
– valitud, töödeldud ja viimistletud pildid
– suuri prindifaile (ilma logota) nootpaarile
– privaatne online galerii pulmakülalistega jagamiseks piltide tellimiskeskuses

• • •

– lisaks transporditasu
– kaugemates sihtkohtades vajadusel majutus fotograafile

 

Pulmafotograafi hinnapakkumiseks võtke minuge ühendust alloleva ankeedi kaudub või kirjutage e-kiri. Väga hea on kui saate juba veidi eelinfot jagada oma tähtsa päeva kohta – millal on plaanis pulmapäev, kus olete mõelnud tseremoonia läbi viia, pulmapeo koht, kui palju külalisi olete planeerinud kutsuda, millised on Teie mõtted ning erisoovid pulmapäeva osas pulmafotograafile.

Pulmapakette saame kohandada ka vastavalt Teie soovidele. Soovi korral saab fotograaf jäädvustada ka ainult Teie poolt soovitud pulmapäeva osa:

Ettevalmistuse pildistamine/detailipildid. Hind 200€. Sessioon sisaldab kuni 1,5h pildistamist. Pruudi ettevalmistuse pildistamise võib eraldi tellida, kui soovite, et need hetked  jäädvustaks just naisfotograaf.

Pruutpaari ilupildid. Hind 250€. Sessioon sisaldab lavastuslikke ilupilte pruutpaarist kahekesi ja eraldi. Sessioon sisaldab kuni 2h pildistamist.

Tseremoonia ja õnnitlused. Hind 200€. Fotograaf jäädvustab Teie pulmapäeva kõige ametlikuma ja tähtsama osa.

Vastuvõtu/pulmapeo pildistamine. 

 

enne ja pärast pulmapäeva


Kihluse – või pulma eelsessioon 1h. Hind 150€. Eelsessioon on hea võimalus fotograafil ja pruutpaaril üksteist tundma õppida. Sessioon võiks toimuda paar-kolm nädalat enne  pulmapäeva. Hea mõte on pildistamine planeerida enne pulmapäeva ajale, mil pruudile on  tehtud proovimeik ja -soeng. Sessioonil valminud pilte on hea kasutada pulmas pulmaoksjonil, tänukinkideks või vanemate albumiks.

Buduaari fotosessioon pruudile 1,5h. Hind 200€. Kena idee teha pruudil oma tulevasele kaasale sensuaalsetest piltidest üllatuskingitus pulmapäevaks. Samuti saab pildistamise planeerida päevale, mil pruudile on tehtud proovimeik ja -soeng.

„Trash the dress“ fotosessioon. Hind alates 180€ . Enne kui pulmakleidi peale pulmapäeva keemilisse puhastusse viid, anna talle veelkord võimalus särada. Metsas, põllul, merevees…

 

Pulma fotoraamatu koostamine

Fotoraamatuid on võimalik tellida suuruses:
Suur Landscape 33x28cm
Suur ruut 30x30cm
Keskmine suurus 25x20cm (Portrait või Landscape)
Väike ruut 18x18cm

Näidishind (sh. kujundus ja koostamine):
Pulma fotoraamat suuruses 25x20cm, kõvad kaaned, 30 lehte, hind 200€.
Pulma fotoraamat suuruses 30x30cm, kõvad kaaned, 30 lehte, hind 230€.

Album on kvaliteetsel poolmatt paberil ja tugevate kaantega. Koostatud visuaalse kujunduse saate enne trükki minekut üle vaadata.


Soovin hinnapakkumist: